bg_image

ŞAFAK FUAR olarak; dijital baskı ihtiyaçlarınızda makina çeşitliliği, uzman grafik ve baskı personelimiz ile 10 yıllık tecrübemizi birleştirip sizlere mükemmeli sunmak çabasındayız. Bu süreç içerisinde gelişen teknoloji ile de son teknoloji makinalarımız ile çıkardığımız ürünlerde kusursuzluğu yakalamaktayız.

ŞAFAK FUAR  olarak son teknoloji makinelerimiz ile dijital baskı konusunda ki bütün ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümü sunmaya gayret ediyoruz. En yeni ve sektöre uygun grafik ekibimiz ile beraber tasarımsal çalışmalarınızı da yürütüyoruz. İsterseniz siz isterseniz de bizden tasarımsal çalışma desteği alabilirsiniz. Sizinle 20 yılda edindiğimiz tecrübemizi paylaşıp son teknoloji cihazlar ile tecrübeyi kaliteli bir şekilde görselleştirip hizmetinize sunuyoruz.

BASKI ÇÖZÜMLERİ

* Folyo Baskı - Işıklı Işıksız Branda Baskı - Duratrans Baskı - Işıklı Kumaş Baskı - Forex ve Pleksi Baskı - UV Baskı

GRAFİK TASARIM

* 3D Tasarım - Konsept Tasarım - Baskı Öncesi Hazırlık - Kurumsal Kimlik

ÜRETİM ATÖLYEMİZ

* Pleksi , Metal , Ahşap  , Strafor Kesim ve İşleme - İhtiyaca Yönelik Diğer Tüm Malzemeleri Kesim ve İşleme İmkanı

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI

* Bilboard - Cephe Giydirme - Tabela Üretim ve Montaj - Organizasyon

Sınırsız, sorunsuz çözümler için doğru adrestesiniz…

icon png
Reklamcılıkta Çözüm Ortağınız -Görselleriniz kaliteyle buluşsun, En hızlısından Reklama Dönüşsün. Kaliteli baskı hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Başlamak için sabırsızlanıyoruz…Her yeni projede, hep bizimle olan profesyonel ruhumuz, bize gerekli enerji ve motivasyonu daima sağlıyor, bizi her zaman enerjik kılıyor.