Maxima fuar standları ürünlerinizin daha etkin şekilde sergilenmesine olanak tanıyan işlevsel, şık ve pratik bir modüler stand sistemidir. Kullanılan ürünlerin geri dönüşüm oranı yüksek olması nedeniyle maaliyet açısından ahşap (Özel) fuar standlardan daha ekonomiktir.

Maxima Fuar Standı Nedir?

Modüler tipte ki standlar gibi tekrar tekrar kullanılabilen görsel olarak etkili daha göze hitap eden standlardır. Standart modüler standlara göre daha maliyetli olmalarına karşın ahşap standlara oranla daha uygun maliyetli çözümler sunar.

Maxima Stand'ın Avantajları Ve Özellikleri

  • Fark Edilebilirlik: Uluslararası kalite anlayışı ile modüler sistemler içinde yenilikçi olan maxima fuar standları, fuar ortamında görsel çekicilik, ayrıcalık, fark edilirlik ve akılda kalıcılık sağlar.
  • Malzeme ve Tasarım: Maxima tasarımlar, genellikle alüminyum panellerden imal edilen ve farklı materyaller ile bütünsel formda kullanılabilen ürünlerdir. Maxima fuar standı çeşitleri, firma ve markalara göre farklı kombinasyonlarda sunulabiliyor. Modüler sistem özellikleri ile puzzle niteliğinde fuar sistemleridir.
  • Montaj ve kullanım kolaylığı: İşletmenin tercihine göre konsept ve dekor açısından birçok materyalin bir araya gelmesiyle oluşturulacağı gibi tek bir malzeme ile sade tasarımlar da oluşturulabilir. Özellikle fuar alanlarında tercih edilmesinin sebeplerinden biri de kolay kurulum olanağı sağlamasıdır. Birbiri içerisinden kolayca takılarak çıkarılabilir şekilde üretimini yaptığımız bu fuar stand modelimiz kullanımda çok kolaylık sağlar.

 

icon png
Maxima stand, alüminyum profillerin kullanımı ile oluşturulup, hizmet sağladığımız fuar standı modelidir. Bu stand modeli, birbirinden farklı özellik ve yapıda ürünlerin kullanımıyla zenginleştirilerek farklı tasarımlar oluşturulabilir.